Fotka Juraj Maták

Webdizajn

Tvorbe www stránok som sa venoval už od roku 1999. Profesionálnejšie som však začal tvoriť až od roku 2004. Tu sú linky na všetky stránky, ktoré som vytvoril v rámci svojho voľného času, a ktoré sú stále funkčné. Web stránky, ktoré som realizoval v rámci svojej práce tu neuvádzam.

Juraj Maták homepage Juraj Maták homepage
(2001- grafika, programovanie)

Moja osobná stránka, na ktorej sa o mne môžete dozvedieť všetky potrebné informácie. Išlo o poslednú verziu tejto stránky pred posledným redizajnom, ktorého výsledok vidíte na aktuálnej stránke. Tento dizajn som používal bez zmeny 10 rokov.
Kozmonautika Kozmonautika
(2004 - grafika, programovanie)

Stránka venujúca sa výlučne kozmonautike, pilotovaným vesmírnym lodiam, orbitálnym staniciam, kozmodrómom, raketám a samozrejme tiež medziplanetárnym sondám. V súčasnosti je už neaktualizovaná, nakoľko ju nahradil nový dizajn.
Kozmonautika Kozmonautika - redizajn
(2005 - grafika, programovanie, databáza)

Redizajn stránky o kozmonautike. Hlavné sekcie stránky ostali z väčšej časti rovnaké, pribudlo prepojenie na databázu a mnoho ďalších vylepšení.
Chemici Chemici
(2005 - grafika, programovanie, databáza)

Stránka vytvorená pre môjho brata ako pomaturitná spomienka na jeho stredoškolský kolektív. Išlo o prvú stránku, pre ktorú som pripravil aj vlastný systém administrácie obsahu, ktorý som neskôr použil na všetkych mojich vlastných web stránkach.
Genealógia Genealógia
(2010 - grafika, programovanie, databáza)

Stránka, ktorú som pripravil pre moju sestru, ktorá archivuje rodinné vzťahy a genealogické profily ľudí v našej rodine. Stránka obsahuje stručnú verejnú časť so zobrazením rodostromu s menami ľudí a zároven oveľa rozšírenejšiu časť pre registrovaných používateľov, v ktorej je možné pridávať a upravovať existujúce záznamy a zároveň poskytuje viacero rôznych informácií v prehľadoch ľudí (stromový, tabuľkový,...).

Road-Trip of FriendsRoad-Trip of Friends
(2012 - grafika, programovanie, databáza)

Stránka vytvorená na počesť našich absolvovaných výletov - Road-Tripov. Stránka obsahuje hlavne fotografickú dokumentáciu a videá s interaktívnou preklikávacou mapkou. Stránka je písaná v anglickom jazyku kvôli tomu, aby bola dostupná aj pre ľudí z firmy Jägermeister, čo je značka, pod ktorou celý road-trip absolvujeme.